Novinky

<< 1 2 3 4 5 6 7 >>
ZÁPISY A KURZY 2020-2021

ZÁPISY A KURZY 2020-2021

Zde máte možnost si pročíst nabídku otevíraných oborů a kurzů, do kterých se ještě nyní můžete přihlásit : Stále ještě máte možnost se přihlásit na některé námi nabízené obory, více info ZDE : Výtvarný obor naší ZUŠ ještě přijímá žáky, více info ZDE : Opět otevíráme i kurzy, více info ZDE : Přihlásit se můžete nyní i na Taneční radovánky pro děti do 5 let, více info ZDE : Dále otevíráme kurz Cvičení pro dospělé, více info ZDE : V neposlední řadě je k dispozici kurz Gymnastika pro děti, více info ZDE :
Koncert populární hudby

Koncert populární hudby

Zveme Vás na Koncert populární hudby, který se koná dne 23.6.2020 od 17hodin v Kinosálu KD Chlumec. Na koncertě vystoupí žáci oddělení : bicích nástrojů, flétny, kytary, baskytary a kapela Chabagang, která působí při ZUŠ Chabařovice.
ZÁPIS LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR

ZÁPIS LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR

Tento pátek 19.června od 16hod proběhne v naší ZUŠ zápis do Literárně-Dramatického oboru. Rádi přivítáme nové žáky mezi stávající herce do Literárně-Dramatického oboru. Zápis je určen pro žáky z Chabařovic a Chlumce.
ZÁVĚREČNÝ KONCERT

ZÁVĚREČNÝ KONCERT

Zveme Vás na ZÁVĚREČNÝ KONCERT našich žáků, který se bude konat tento pátek 19.června v KD Chlumec od 17 hodin. Na koncertě vystoupí žáci hudebního oboru.
KLAVÍRNÍ KONCERT ABSOLVENTŮ

KLAVÍRNÍ KONCERT ABSOLVENTŮ

Dne 11.6.2020 proběhne od 17hod v sále KD Chlumec koncert Absolventů třídy paní učitelky Galiny Kočanové.
Výuka začíná 11.května...

Výuka začíná 11.května...

Návrat do běžné výuky k 11.5.2020 KAŽDÝ ŽÁK, NAVRACEJÍCÍ SE K PREZENČNÍ VÝUCE, MUSÍ O ZAHÁJENÍ PREZENČNÍ VÝUKY VYROZUMĚT SVÉHO TŘÍDNÍHO UČITELE (TELEFON, E- MAIL) A POTVRDIT MU, ŽE NEPATŘÍ DO RIZIKOVÉ SKUPINY, NEPRODĚLAL V POSLEDNÍCH 14 DNECH INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ A ŽE JE SROZUMĚN S MIMOŘÁDNÝMI PODMÍNKAMI ZAHÁJENÍ PREZENČNÍ VÝUKY. V DEN VÝUKY PŘINESE FORMULÁŘ ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ, PODEPSANÝ OD ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ. Formulář ke stažení ZDE : Dále je každý žák povinen do školy přinést přezůvky a přezouvat se, nosit roušku a mít u sebe sáček, do kterého použitou roušku odloží. Dokumenty ke znovuotevření ZUŠ 11.5.2020 :
On-line výuka

On-line výuka

Postupně přidáváme na youtube kanál naší školy videa jak pracují naši žáci z domova v době, kdy je nyní škola uzavřena. Odkaz na youtube kanál naší ZUŠ je ZDE: Výsledky on-line výuky našeho výtvarného oddělení můžete sledovat ZDE :
Taneční vystoupení na youtube...

Taneční vystoupení na youtube...

Záznam z vystoupení našeho tanečního oddělení je nyní na našem youtube kanále. ZDE:
Výuka je od zítra až do odvolání zrušena !!!!!

Výuka je od zítra až do odvolání zrušena !!!!!

Na základě vládního nařízení a po našem přímém dotazu na odbor školství magistrátu města Ústí nad Labem jsme nuceni zrušit výuku a to do odvolání. Žáky individuální výuky budou kontaktovat učitelé pro zadání domácí přípravy. O dalším provozu Vás budeme informovat. Díky nařízení jsou přesunuty i akce na kterých jsme se měli podílet. Všechny soutěže, oslavy MDŽ atd. budou probíhat v náhradních termínech. Děkujeme za pochopení Bc. Táňa Dědovská, ředitelka ZUŠ
Taneční soutěž ELITERY 7.3.2020 (Louny)

Taneční soutěž ELITERY 7.3.2020 (Louny)

Žáci našeho tanečního oddělení byli v sobotu na soutěži Elitery v Lounech. Foto ZDE :
<< 1 2 3 4 5 6 7 >>

 

Kontakt

Základní umělecká škola
Husovo náměstí 17, 403 17  Chabařovice 

ředitel
475 205 280 

kancelář
475 205 281 

mobil
+420 606 375 303
+420 608 375 303

email
vedeni@zuschabarovice.cz

(*) Povinná políčka.